Встановлення та обслуговування систем відеоспостереження,
сигналізацій, аудіо та відеодомофонів
Тернопіль:  097 579-16-86, (0352) 40-07-23
  Просп. С. Бандери, 10

Вартість встановлення домофонної системи з новими дверима — всього від 420 грн. для однієї квартири!

Подати заявку

Домофон — зручний переговорний пристрій, завдяки якому ви можете дізнатися, хто стоїть біля входу в під’їзд, та відчинити двері, не виходячи з квартири.

Для втановлення домофону достатньо згоди більшості мешканців під’їзду (51%) і внесення авансу

Мешканці, які встановлюють домофон не несуть жодних додаткових витрат за тих, що не встановлюють трубку

Встановлення домофону до 30 днів, ремонт 3-36 годин.

 

Бажаєте виявити ініціативу у встановленні домофонної системи у вашому під’їзді?

Зателевонуйте нам або подайте заявку на сайті — вкажіть домашню адресу, телефон, і наш консультант зв’яжеться з вами.

Подати заявку на встановлення

Замовити ключ з доставкою (Тернопіль)

Після закінчення монтажу починається період технічного обслуговування. Будь-який ремонт, який буде вимагати наше обладнання, входить в абонплату.

Монтаж починається на протязі 3-х робочих днів і триває до місяця. Ви можете домовитись з монтажниками про встановлення трубки в зручний для Вас час.

Ми пропонуєм Вам не просто домофон, а гарантію того, що Ваш під'їзд завжди надійно захищений від посторонніх справно працюючим сучасним обладнанням, яке настільки високоякісно і так добросовісно обслуговується, що жителі із задоволенням оплачують абонплату авансом.

Принцип роботи

Гість, що підходить до дверей під'їзду не може без спеціального ключа відкрити двері. Він набирає номер квартири на блоці виклику — Ви чуєте дзвінок, знімаєте трубку і розмовляєте з ним, як по звичайному телефону. Вирішили його впустити — натискаєте кнопку на переговорній трубці, і двері під’їзду відкриваються автоматично, не натиснули — двері залишаються замкненими.

Мешканці входять до під’їзду за допомогою ключа, що підноситься до зчитувача на блоці виклику і двері автоматично розблоковуються.

 

Компоненти домофонної системи

Металеві двері Металеві двері з порошковою покраскою, декоративною ковкою, оснащені термо- та шумоізоляційними матеріалами. Двері є легкими і міцними, що робить їх зручними у користуванні і створює надійний захист для мешканців.
Блок виклику з підсвіткою Блок виклику з підсвіткою. Це панель з цифровими кнопками, на якій гість набирає номер Вашої квартири. Щоб відчинити йому двері, Вам необхідно натиснути кнопку на трубці.
Електромагнітний замок Електромагнітний замок. Він утримує двері з зусиллям 400кг. Має високу надійність, оскільки у ньому немає елементів тертя.
Дверний доводчик Дверний доводчик. Це пристрій, який закриває двері плавно і без гуркоту.
Кнопка виходу з підсвіткою Кнопка виходу з підсвіткою. Монтується з внутрішньої сторони дверей. Її необхідно натиснути, щоб вийти з під’їзду.
Електронні ключі Електронні ключі. Надається 2 ключі на квартиру та 3 - 5 на під’їзд. Додаткові ключі можна замовити при підключенні або придбати в офісі.
Блок комутації Блок комутації, блок живлення, блок управляння.
Переговорні трубки Переговорні трубки (замовляються окремо).

Базовий комплект

У вартість базового комплекту встановлення міцних металевих дверей, виготовлених з подвійного листа металу товщиною 1.8 мм кожен, за рахунок чого двері набирають необхідну міцність. В той же час двері, заповнені тепло- та шумоізоляційним матеріалом є достатньо легкими, що важливо для повноціної роботи доводчика. Завдяки петлям на підшипниках двері може відчинити навіть дитина. Дверні петлі захищені надійним протизніманням – її практично неможливо вкрасти.

Доводчик – це обладнання, яке плавно зачиняє двері за мешканцями і усуває шум, з яким зазвичай закриваються металеві двері. Завдяки цьому двері вашого під'їзду будуть завжди закриватися самі, навіть якщо у Вас зайняті руки або Ви просто її забули закрити.

При вході встановлюється блок виклику з кнопками, як на кнопочному телефоні. Гість набирає номер потрібної квартири, після чого господар квартири чує дзвінок. Він знімає трубку і розмовляє з гостем, як по звичайному телефону. Вирішили його впустити – натиснули на трубці кнопку відкриття дверей, не натиснули – двері залишаються зачиненими.

Для того, щоб розмовляти з відвідувачем по домофону і відкривати, не виходячи із квартири, потрібно встановити собі трубку, тобто заключити з нами договір.

В базовий комплект не входить вартість трубки. Ми пропонуємо широкий вибір сучасних трубок з кнопкою дистанційного відкриття дверей із функцією відключення звуку, що дуже зручно в нічний час. Також є трубки із світловою індикацією виклику.

Самі мешканці можуть вільно потрапити у під'їзд, відчинивши двері маленьким і зручним електронним ключем. Підробити його практично неможливо. В базовий комплект входить 2 ключі на квартиру. Під час монтажу Ви можете придбати додаткові ключі у старшого по під'їзду. Також Ви завжди можете придбати попередньо запрограмовані ключі в нашому офісі при наявності паспорту (щоб засвідчити, що це ваш під'їзд). На кожен під'їзд ми даємо безкоштовно 5 ключів для технічних служб (поштар, двірник, представник ЖЕКу і т.д.).

Для Вашої зручності у нічний час зчитувач і кнопка блоку виклику підсвічуються, що забезпечує добру видимість у темряві.

 

Антивандальний захист

Все обладнання і проводка надійно захищені від пошкоджень хуліганами. Наприклад, товщина корпусу блоку виклику 3 мм. сталі, тобто навіть якщо вдарить по ньому камінням або молотком, це не вплине на дієздатність домофона. Може з'явитися царапина або вмятина, але працювати домофон все одно буде.

Кнопки литі, їх не можна вдавити всередину або вийняти назовні, а тим більше деформувати. Зчитувач ключа також захищений від вандалів – його практично неможливо пошкодити або зламати.

Все обладнання і проводка встановлюється всередині дверей між двома металевими листами. Немає нічого, що можна було б обірвати. Блок виклику та електромагнітний замок кріпиться спеціальними болтами, які неможливо відкрутити без спеціального інструменту.

Двері зачиняються електромагнітним замком, який не має елементів тертя і відповідно набагато надійніший кодового замка. Для виходу із під'їзду з внутрішньої сторони встановлюється кнопка відкриття дверей, також захищена від хуліганів.

© 2012–2021 Домофонні системи

Створення сайту: Антон Юрків