Встановлення та обслуговування систем відеоспостереження,
сигналізацій, аудіо та відеодомофонів
Тернопіль:  097 579-16-86, (0352) 40-07-23
  Просп. С. Бандери, 10

Вартість встановлення домофонної системи з новими дверима — всього від 420 грн. для однієї квартири!

Подати заявку

З 01.10.2021 плата за технічне обслуговування домофону становить:

  • 15 грн/місяць (аудіо трубка)
  • 22 грн/місяць (відео трубка)
 

Технічне обслуговування домофонів

Домофон — це складна електронна система. Саме тому в процесі експлуатації періодичне технічне обслуговування є необхідним. Техогляд обумовлює абонентську плату у розмірі від 10 грн. в місяць з квартири, в залежності від загальної кількості квартир у під'їзді (це втричі менше вартості кабельного телебачення і телефону, вдесятеро дешевше інтернету. Місяць обслуговування навіть дешевше ніж одна ніч стоянки автомобіля). Оплата здійснюється щоквартально (за 3 місяці) по квитанціях, які Ви будете отримувати по пошті. Сплачувати можна у відділеннях «Ощадбанку» та «Приватбанку».

Будь-який ремонт, який буде вимагати наше обладнання, входить в абонплату. Якщо щось раптом вийде з ладу, на протязі 3-36 годин з моменту отримання заявки приїжджають сервісні інженери і все ремонтують. Таку швидкість ми можемо забезпечити завдяки тому, що можемо зняти будь-який зламаний блок замінивши його новим, а несправний спокійно відремонтувати в нашому сервісному центрі.

Обслуговування передбачає профілактичні роботи — виїзд спеціаліста кожен місяць до Вас в під'їзд для огляду обладнання і перевірки його дієздатності.

Перелік робіт з технічного обслуговування системи домофону:

  • Перевірка стану кріплень дверного доводчика, регулювання швидкості зачиненя дверей.
  • Перевірка двостороннього аудіо зв'язку з абонентами і перевірка спрацьовування кнопок дистанційного відкривання дверей (з квартир) — вибірково.
  • Змащення дверних завісів.
  • Перевірка електричних з'єднань (заземлення дверей, контактів викличного блоку домофона, блоку керування домофоном, блоку комутації, кнопки виходу).
  • Очищення від бруду та пилу зчитувача ключів, електромагнітного замка, кнопки виходу, контактів блоку комутації та друкованих плат.
  • Усунення елементів корозії з вхідних дверей.
  • Інші види технічних робіт.

На все обладнання надається багаторічна гарантія, діюча поки Ви справно сплачуєте абонплату. Договір заключається на один рік і кожного року поновлюється строком ще на один рік. Якщо мешканці не задоволені нашим обслуговуванням, вони можуть відмовитись від наших послуг попередивши компанію за три місяці. Можлива модернізація обладнання.

© 2012–2021 Домофонні системи

Створення сайту: Антон Юрків