Бажання
Додайте товари до списку бажань

Готові рішення для встановлення домофону

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як би це банально не звучало, але домофонні системи успішно увійшли в наше життя. Зараз вкрай важко представити багатоповерхівку чи бізнес-центр без таких систем контролю доступу. Вони представляють собою переговорні електронні пристрої, основним призначенням яких вважається ведення діалогу з відвідувачами. Перед тим, як купити домофон, варто знати, що він буває різних видів. Наразі пропонуються аудіо- і відеодомофони. Обладнання відрізняється функціоналом і, відповідно, вартістю. Щоб упростити життя собі та сусідам, все більше голів будинків обирають комплекти для домофону. І це не дивно, адже такі системи контролю доступу складаються лише з потрібних у монтажі та подальшому користуванні елементів. Більш того, у комплекті вони повністю сумісні між собою, а отже не виникне неприємних ситуацій під час їхнього встановлення. Та й якщо підсумувати, то готові рішення для встановлення домофону обходяться дешевше, ніж коли їх купувати окремо.

 

Чому варто купити домофон, а саме комплект, на сайті domofonsystem.com?

Компанія «Домофонні системи» пропонує встановити домофон у Тернополі й області. Проте якщо Ви з інших регіонів, то ми рекомендуємо придбати комплекти. По-перше, це зручно, адже Вам не прийдеться додатково шукати потрібних комплектуючих. По-друге, при наявності умінь і навичок можна встановити домофон самостійно. По-третє, готові рішення вважаються фінансово вигідними. Цих причин, напевне, більш ніж достатньо, щоб зробити вибір на користь комплектів. 

комплекти для встановлення домофону

Перед тим як домофон купити в комплекті, ми рекомендуємо ознайомитися з тим, які саме елементи мають входити до нього. Найнеобхіднішими вважаються наступні:

блок виклику;
електромагнітний замок;
дверний доводчик;
ключі;
кнопка виходу;
переговорні трубки;
блоки комутації, живлення й управління;
кабелі і розхідні матеріали;
додаткові відеокамери (якщо мова йде про встановлення відеодомофону).

На сайті domofonsystem.com можна ознайомитися з асортиментом продукції та обрати ту систему безпеки, яка найбільше зацікавила та підходить по всіх параметрах. Виникли питання чи, можливо, сумніви? Зв'яжіться з нашими консультантами, вони неодмінно нададуть Вам корисну інформацію та порадять, який пристрій кращий. 

 

Встановлення домофону: компанія «Домофонні системи» працює по місту Тернопіль та області

В Domofon System не лише працює досвідчений персонал, який знаходить до кожного клієнта індивідуальний підхід, а й реалізується якісне обладнання. Ви можете не лише купити домофон Тернопіль та область, а й замовити його встановлення, подальше обслуговування (при внесенні абонплати 1 раз у квартал). Проте якщо проживаєте у інших регіонах, то можете придбати тут уже готові рішення. Доставка товарів здійснюється по всій Україні у суворо обумовлені з замовником терміни. Звертайтесь до нас! Ми неодмінно прийдемо на допомогу. Нам можна довіряти, адже компанія реалізує лише перевірене та надійне обладнання провідного виробника VIZIT. Він зарекомендував себе з найкращої сторони не лише в Україні, а й за межами держави. 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору