СКУД вважається однією з найпопулярніших систем безпеки, яка переважно встановлюється в офісах та на виробничих підприємствах, в котеджах та на парковках. Останнім часом вона стала затребуваною і на території багатоквартирних будинків, адже кожен власник помешкання бажає забезпечити собі максимальний захист від актів вандалізму, крадіжок і інших злочинних діянь. Можна зробити висновок, що системи контролю доступу користуються попитом у різних галузях. 

Що варто знати про системи контролю доступу?

системи контролю доступу

Перед тим, як замовити встановлення систем контролю доступу, варто знати про те, що вони складаються з багатьох програмних і технічних засобів. Їхній принцип роботи наступний: особа, яка планує потрапити на певний об’єкт чи територію, прикладає до спеціального пристрою карту чи брелок. Отримана інформація потрапляє на обладнання, котре звіряє її з базою даних. Далі система приймає рішення, пропускати відвідувача чи ні.

Сучасні системи контролю та управління доступом (СКУД) складаються з таких технічних засобів:

 Ідентифікатора. Він може бути виконаний у вигляді пластикової карти, брелочка, біометрики тощо.
 Зчитувача. Представляє собою обладнання, яке сканує ідентифікатор.
 Контролера. За допомогою даного пристрою вирішується, чи пройде відвідувач у приміщення (на територію) чи ні.

Варто зазначити, що повноцінна робота СКУД неможлива без ПК, програмного забезпечення, турнікетів, адаптерів та іншого обладнання.

Бажаєте замовити послугу встановлення систем контролю доступу Тернопіль та область? Зверніться у компанію DOMOFON SYSTEM, де працюють досвідчені спеціалісти. Вони займаються не лише продажем і встановленням, а й ремонтом і подальшим обслуговуванням СКУД. Домофонні системи Тернопіль використовує лише сучасне та багатофункціональне обладнання провідних виробників. Дізнатися детальну інформацію про послуги, що надаються, та товари можна на сайті domofonsystem.com. Також ви можете поцікавитися нею у наших кваліфікованих працівників за номером телефону 097 579-16-86.