Бажання
Додайте товари до списку бажань

Комплекти СКУД

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

При необхідності автоматизованого контролю доступу персоналу до приміщень або закритих територій, рекомендуємо розглянути придбання комплектів СКУД. 

 

Комплекти СКУД призначені для швидкого впровадження систем контролю доступу практично на будь-якому об'єкті. Завдяки їм, процес придбання, встановлення та налаштування стає простим навіть для тих користувачів, які не мають глибоких знань у цій області.

Готові комплекти СКД зазвичай включають в себе надійні та сумісні компоненти, які пройшли випробування на практиці. Типовий комплект містить контролер, модулі розширення функціональності, зчитувачі для ідентифікації, безконтактні ключі-ідентифікатори, датчики відкриття дверей та інші аксесуари.

Купити СКУД комплект для контролю доступу можна як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Зчитувачі для використання на вулиці мають бути забезпечені пило-вологозахищеним корпусом, стійким до перепадів температур.

Придбання комплекту СКУД також дозволяє економити кошти, оскільки загальна вартість комплекту нижче, ніж вартість окремих пристроїв, які увійшли до нього.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору