Компанія «Домофонні системи» була створена понад 15 років назад. Ми спеціалізуємось на продажі, встановленні та подальшому обслуговуванні домофонів, систем відеоспостереження та сигналізацій. Наші клієнти - це співвласники багатоквартирних будинків, голови ОСББ і підприємці, які бажають забезпечити майну надійну безпеку від актів вандалізму, крадіжок і інших зловмисницьких діянь. Компанія з продажу домофонів впевнена, що запорукою цілісності майна та відсутності посягань на нього вважається захист квартир, офісів, приватних будинків, магазинів і інших об'єктів. Завдяки тому, що тут працюють кваліфіковані спеціалісти, всі роботи виконуються швидко, якісно та на професійному рівні. 

Домофонні системи з кожним днем стають все дедалі затребуванішими. І це не дивно, адже таке обладнання дає змогу захистити майно та попередити прихід небажаних гостей. Якщо цікавить продаж, ремонт і встановлення домофонів у Тернополі, звертайтесь у компанію “Домофонні системи”.

 

Компанія з встановлення домофонів domofonsystem.com: Тернопіль та область

В компанії “Домофонні системи” встановлення домофонів здійснюється по Тернополю та області, а продаж систем - по всій Україні. Для цього наші майстри використовують лише сертифіковане та перевірене обладнання провідних виробників. Однією з таких вважається продукція відомого бренду VIZIT. Домофони Тернопіль цієї торгової марки користуються успіхом як в Україні, так і за її межами. Ми надаємо послуги встановлення обладнання на професійному рівні. Всі роботи ведуться якісно та в найкоротші терміни. Ми турбуємось про вас та безпеку вашого майна. 

домофони тернопіль

Нашим клієнтам додатково надається послуга обслуговування домофонів Тернопіль. Якщо, для прикладу, трапилась неприємність і системи вийшли з ладу, ми готові якнайшвидше приїхати на об'єкт і усунути поломку. Для цього слід не лише купити домофон в квартиру та замовити його встановлення, а й підписати з нами договір. Вносячи щомісячну абонентну плату, ви страхуєте себе від прикрих випадків. Наші майстри в найкоротші терміни відправляються на допомогу для відновлення роботи систем. 

Для компанії важливо, щоб клієнти завжди залишались задоволеними асортиментом. Ми розуміємо, що для забезпечення повноцінної безпеки домофонів недостатньо. А саме тому в нас є в наявності наступне корисне та багатофункціональне обладнання:

 системи відеоспостереження;
 сигналізація;
комплектуючі до домофонів.

На всі товари та виконані роботи надається багаторічна гарантія. Компанія “Домофонні системи” робить все можливе для того, щоб у клієнтів склалися лише позитивні враження від співпраці. Більш детальна інформація про наші товари та послуги надається на сайті domofonsystem.com у відповідних розділах.

Ми дбаємо про ваш спокій та цілісність майна. Для компанії важливо, щоб ваш дім чи офіс були максимально захищеними від вандалів, крадіїв і інших зловмисників! Звертайтесь до нас і ми ці питання неодмінно вирішимо в найкоротші терміни.

 

Продаж, встановлення та обслуговування домофонів, відеоспостереження, сигналізації Тернопіль від компанії «Домофонні системи»

Якщо ви шукаєте якісний домофон для приватного будинку чи квартир, офісів чи магазинів, медичних закладів чи банківських організацій, ласкаво просимо в нашу компанію. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, враховуємо його потреби та побажання. Перед тим, як звернутися до нас, вам варто знати наступне:

 Продаж обладнання пропонується по всій Україні перевіреними транспортними компаніями.
 Якщо ви проживаєте у Тернополі, то можете забрати замовлення прямо у нашому офісі, розташованому на просп.Бандери, буд.10. (тел. 0975791686).
 Варіанти оплати пропонуються різні (накладним платежем, на банківську карту під час оформлення замовлення).
 Послуги встановлення, ремонту й обслуговування систем надаються по Тернополю та області.

Настав час захистити майно від зловмисників та забезпечити собі спокій. Довіртесь нам і ви зрозумієте, що прийняли вірне рішення! Domofon System - це компанія, яка дійсно дбає про безпеку та комфорт.