Або в інший зручний для вас спосіб
                    

Чому саме ми?

У нас понад 15-річний досвід встановлення, обслуговування домофонних систем, відповідно й виготовлення ключів для них. Ми дбаємо про ваш час і знаємо, наскільки важливо вам отримати якісні послуги, тому ми доставляємо готові ключі доставляємо прямо до вашого дому або офісу, і даємо гарантію що все буде працювати.

Скільки це коштує? Що входить у вартість?

Ціна залежить насамперед від встановленого у вас обладнання і варіюється від 50 до 90 гривень за 1 ключ. У вартість входять: вартість ключа заготовки, вартість виготовлення нового ключа та доставка у межах Тернополя.

Як відбувається виготовлення ключа?

Тут є два варіанти: перший - у вас є працюючий ключ, тоді наш працівник зможе підійти у зручне для вас місце і за декілька хвилин виготовити необхідну кількість дублікатів; другий - у вас немає працюючого ключа, тоді наш працівник прийде безпосередньо до вашого під'їзду і зможе зашити новий ключ у сам домофон.

Чи можна самому забрати ключ?

Так звичайно, для вас це буде навіть дешевше, ми знаходимося у Тернополі на проспекті Степана Бандери 10.

Як зробити замовлення?

Для замовлення ключа ви можете заповнити форму справа, зателефонувати або написати нам в зручному для вас месенджері (просто нажміть на іконку і перейдете відразу у чат з менеджером, якщо читаєте це з телефона то при нажаті на трубку буде відбуватися дзвінок менеджеру). Наш менеджер з радістю проконсультує вас та допоможе вирішити вашу проблему!

Що робити, якщо я нічого не хочу нажимати??

Все дуже просто ось номер нашого   менеджера - +380-98-20-44-266 ( з ним можете консультуватися, не лише на рахунок додаткових ключів, а й підключення аудіо-відео трубок, відео дзвінків квартирних або встановлення домофонних систем).