Бажання
Додайте товари до списку бажань

Послуги

Компанія Домофонні Системи дбає про вашу безпеку, а тому пропонує лише сучасні та надійні системи захисту. Ми займаємося їхнім продажем по всій Україні, а встановленням, ремонтом та подальшим обслуговуванням - по Тернополю та області. Виникли питання? Звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів і вони неодмінно порадять найкраще рішення. 

встановлення домофонів та інші послуги

 

Встановлення домофону та інші послуги від компанії Domofon System!

У DOMOFON SYSTEM Тернопіль надається цілий перелік послуг, серед яких:

Встановлення домофону у під'їзді багатоквартирного будинку, в офісі чи котеджі. Ми пропонуємо якісне та своєчасне встановлення домофону Тернопіль та область. Ви можете замовити монтаж аудіо- та відеодомофонів. У нас використовується лише перевірене обладнання, адже домофон сервіс Тернопіль працює на найвищому рівні. 
Підключення квартири в багатоквартирному будинку. Ця послуга надається в індивідуальному порядку за попередньою домовленістю. Вона дає змогу відчути всі переваги та можливості систем захисту.
Встановлення відеодомофону. Таке встановлення системи безпеки затребуване як у котеджах і офісах, так і багатоквартирних будинках, адже вона дає змогу не лише чути, а й бачити відвідувачів.
Встановлення аудіотрубки. Завдяки цьому елементу, мешканець квартири буде отримувати оповіщення про прихід відвідувачів. Знявши переговорну трубку, йому вдасться дізнатись, хто хоче проникнути у під'їзд, дозволити чи заборонити доступ. 
Заміна вхідних дверей. Domofon System встановлює лише надійні конструкції, які витримують регулярну експлуатацію та не бояться негативних зовнішніх впливів.
Для ОСББ та управителів будинків. Це дає їм змогу набагато швидше встановити двері в під'їзд з домофоном Тернопіль і область та замовити інші послуги.
Монтаж систем безпеки для котеджів, заміських будинків. Мова йде не лише про домофон Тернопіль, а й про сигналізацію, системи відеоспостереження. Їх встановлення також слід довірити нам.
Ремонт домофону. Коли виходять з ладу деякі компоненти, майстри якомога швидше приїжджають на виклик з ціллю усунення поломки.
Монтаж шлагбаума та автоматики на ворота. Завдяки даним конструкціям стороннім особам не вдасться проникнути на територію.
Встановлення СКУД. Системи контролю і управління доступом гарантують ще надійнішу безпеку як майну, так і життю людей.
Виготовлення додаткових ключів для домофону. Замовити ключі для домофону варто як у випадку їх згуби, так і для того, щоб кожен мешканець ними вільно користувався.

Дізнатися більш детально про послуги, що надаються, можна на сайті domofonsystem.com. Крім цього, ви можете зв'язатися з нашими спеціалістами за номерами телефонів 097 579-16-86, (0352) 40-07-23. Нам варто довіряти, адже ми дбаємо про вашу безпеку та комфорт. Всі роботи виконуються якісно, швидко і в суворо обумовлені терміни. На товари та послуги надається гарантія. 

Вгору