Щоб замовити одну з наших послуг, слід залишити заявку по кнопці нижче або зателефонувати за номером 097 579-16-86.

 

 


Після того, як ви залишили свою заявку з вами звяжеться наш менеджер для уточнення даних та координації подальших дій. Відповіді слід очікувати в робочі дні  з Пн-Сб з 09:00 до 18:00.

 

Виклик майстра для технічного обслуговування або ремонту, є:

 

 • безкоштовним для абонентів, які сплачують абонплату;
 • платним для абонентів, які не сплачують абонплату.

Що входить у вартість абонплати?

 • виклик майстра в разі несправностей в квартирі або під'їзді, при відсутності заборгованості;

 • заміна електронних ключів;

 • профілактичні огляди:
 1. перевірка стану роботи панелі виклику;

 2. електромагнітного замка;

 3. дотягувача;

 4. кнопки виходу;

 5. блоку комутації й блоку керування домофоном;

 6. кріпильних вузлів вхідних дверей.

 • регулювання швидкості закривання дверей;

 • заміна елементів СКД, якщо ремонт не можливий;

 • перевірка електричних з’єднань;

 • змащення петель дверей при скрипі чи заїданні;

 • перевірка двостороннього аудіо-зв’язку з абонентом і перевірка кнопок дистанційного відкривання дверей (вибірково);

 • перевірка блоку комутації на наявність закорочення системи;

 • очищення плат від пилу, гнізда зчитувача ключа, мікрофона;

 • при наявності сильного пошкодження дверей іржею, проводиться їх фарбування (у період із травня по вересень).

УВАГА! Якщо переговорний пристрій домофону був відключений через заборгованість, повторне підключення здійснюється протягом 3-5 робочих дні, після погашення абонентом заборгованості.

Для тих хто не оплачує абонплати є можливість викликати майстра на платній основі

Для під'їздів багатоквартирного будинку, які не заключали договору на технічне обслуговування, ремонт домофону проводиться майстрами сервісної служби, згідно діючих тарифів протягом 3-10 робочих днів. В оплату виклику майстра входе вартість ремонтних робіт, і, при необхідності заміни, вартість матеріалів і обладнання.

Тут працюють майстри своєї справи, які виконують свою роботу на “відмінно”. Вони знаходять до кожного клієнта індивідуальний підхід.

 

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

У цей важкий для нас час ми продовжуємо працювати, дбаємо про безпечні та комфортні умови Вашого проживання, підтримуємо армію та економіку нашої країни.

Враховуючи подорожчання вартості обладнання та витратних матеріалів, збільшення витрат на утримання сервісних центрів, збільшення витрат на технічне обслуговування, інфляцію в Україні з 01 січня 2023 року змінюється тариф абонплати та становитиме:

 • аудіо-домофону - 18 грн/міс
 • відео-домофону - 25грн/міс

Просимо Вас своєчасно сплачувати абонентську плату за надані послуги. Від своєчасної оплати послуг залежить якість обслуговування у Ваших будинках, чистота, затишок та безпека Вашого проживання.

Дякуємо за розуміння! Усім мирного неба!


 

Щоб не витрачати лишніх коштів на постійні виклики майстра, після встановлення домофонних систем можна погодитися на подальше їхнє обслуговування. Для цього слід укласти угоду з нашою компанією і щоквартально вносити абоненську плату.

Технічне обслуговування – це гарантія того, що домофонна система справно працюватиме і виконуватиме свої основні функції. Будь-який механізм має властивість ламатися, зношуватися або бути поломаним хуліганами, тому вимагає догляду, регулювання і заміни. Крім цього на роботу домофону впливають такі фактори як: перепад температур, вологість, зміна сезонів тощо.

Завдяки абонплаті, клієнти можуть не турбуватись про технічний стан обладнання. Кваліфіковані майстри усувають будь-яку поломку, швидко та якісно. Терміни проведення ремонту напряму залежать від причин. Переважно цей процес займає від 3 до 36 годин.

 

У разі виявлення несправностей для виклику спеціаліста потрібно подати заявку онлайн на сайті domofonsystem.com або зателефонувати за номером 097 579-16-86.