Інколи трапляються ситуації, коли домофон в багатоквартирному будинку вже встановлений, проте конкретна квартира до нього не підключена. Досить зволікати, адже навряд чи вам буде комфортно регулярно спускатися вниз для того, щоб близькі чи рідні люди змогли зайти всередину під’їзду. Окрім цього, не завжди візит гостей є очікуваним. Щоб не траплялося подібних конфузів, ми, компанія “Домофонні Системи”, пропонуємо підключення квартири до домофону. Тут працюють майстри своєї справи, які виконують усі роботи не лише якісно, а й максимально делікатно. Будьте впевнені, що стіни не пошкодяться та обладнання не зіпсує ваш інтер'єр!

 

Що робити, коли домофон в багатоквартирному будинку не підключений до Вашої квартири?

Багатьох співвласників багатоквартирного будинку цікавить, як підключити квартиру до домофону. Інколи вони стараються самостійно провести подібні роботи. Проте не варто ризикувати, адже це може призвести до наступних неприємностей:

підключення квартири до домофону у багатоквартирному будинку

  • вибору непідходящого обладнання, яке виявиться несумнісним з уже встановленою системою захисту;
  • псуванню стін;
  • перебоїв у роботі або повній відсутності функціонування.

Як наслідок, ви не лише встрачаєте кошти, а й псуєте власні нерви. Щоб не сталося подібних неприємностей, слід звернутися до досвідчених майстрів. Саме такі люди працюють у DomofonSystem Тернопіль. Замовити послугу підключити квартиру до домофону тут варто тому, що:

 Спеціалісти знають, яке обладнання сумісне з тими чи іншими системами захисту.
 Лише майстер може уміло прикріпити переговорну трубку до стіни, не пошкодивши її та інтер'єр в цілому.
 На всі виконані роботи надається гарантія. У випадку виходу із ладу компонентів працівники компанії в найкоротші терміни усувають проблеми різної складності.
 Вартість послуг доступна, тому ними може скористатись кожен бажаючий.

Замовити підключення квартири до домофону Тернопіль тут - це забезпечити не лише надійний захист приміщення, а й спокій у власній домівці. Адже вам більше не прийдеться самостійно спускатися до дверей під'їзду та відкривати їх гостям зсередини. 

 

Як підключити квартиру до домофону?

Варто знати, що підключення до домофону багатоквартирний будинок замовляє в індивідуальному порядку. Щоб встановити переговорну трубку та інші важливі компоненти для ведення діалогу з відвідувачами, слід залишити заявку онлайн на сайті domofonsystem.com. Окрім цього, з нашими працівниками можна зв'язатися за номером телефону 097 579-16-86. А якщо вам зручно, то заходьте в офіс, розташований за адресою: проспект С. Бандери, 10. У місті Тернопіль підключення квартири до домофону обговорюється індивідуально. Наші майстри готові прийти тоді, коли у вас є вільний час. Ми підлаштовуємось під нього, оскільки з повагою та розумінням відносимось до кожного клієнта.