Домофон - це універсальна система захисту, яка гарантує безпеку як майну, так і самій нерухомості. Дуже часто саме через його відсутність вандали пошкоджують сходову клітку, злодії викрадають речі, що зберігаються в під’їзді. Та й спроба проникнути у квартиру теж виникає через ігнорування встановлення відповідного обладнання. Найпростішим і найекономічнішим варіантом вважається монтаж аудіодомофонів. Проте зараз дедалі більше спеціалістів рекомендують замовити послугу встановлення відеодомофону. А все через те, що за допомогою такого обладнання можна не лише почути, а й побачити відвідувача. Зараз пропонуються різноманітні відеодомофони в Тернополі та інших регіонах України. Вони відрізняються переважно функціоналом. Чим більше опцій мають системи захисту - тим безпечніше. Саме таке обладнання рекомендує встановити компанія “Домофонні Системи”. Тут працюють кваліфіковані майстри, які надають послуги на найвищому рівні та з індивідуальним підходом до кожного.

 

 

Відеодомофони в Тернополі рекомендує встановити компанія Домофонні системи

Замовити встановлення відеодомофона Domofon System радить з цілого ряду причин. Таке обладнання користується попитом серед сучасного населення тому, що:

встановлення відеодомофона

 Дозволяє не лише чути, а й бачити відвідувачів. Це суттєва перевага над аудіодомофонами. Виникають ситуації, коли злочинці представляються працівниками комунальних служб і т.д. В даному випадку власник квартири чи офісу може попросити продемонструвати документ, підтверджуючий особу. Це дає можливість відрізнити шахрая від добросовісної людини.
 Просте у монтажі. Встановлення відеодомофона не займає багато часу, а саме обладнання - місця. Воно компактне, проте багатофункціональне. А ще воно не дає високої напруги на проводку, тому вважається безпечним.
 Дозволяє бачити відвідувачів навіть уночі. Сучасні відеодомофони кольорові Тернопіль працюють при будь-яких погодних умовах та часу доби завдяки вмонтованій системі нічного бачення. 
 Може записувати інформацію протягом всього часу відсутності мешканців. Коли відвідувач набирає номер квартири чи офісу, можу спрацьовувати функція запису. По приходу додому чи на роботу можна переглянути цю інформацію і детально ознайомитися, хто намагався зайти всередину приміщення.

Це далеко не всі причини, чому рекомендується замовити встановлення відеодомофону у Тернополі та області. Проте найголовнішою вважається забезпечити майну надійний захист від діянь злочинців. 

 

Як замовити послугу встановлення відеодомофону Тернопіль та область?

Компанія Домофонні системи пропонує швидко та якісно встановити відеодомофон Тернопіль та область. Перед тим, як замовити послугу, варто узгодити питання монтажу зі співвласниками багатоквартирного будинку. Майстри встановлюють домофон у тому випадку, якщо 51% мешканців дають згоду. Наступний етап - замовлення послуги. Для цього варто оформити заявку онлайн на сайті domofonsystem.com чи зателефонувати за номером 097 579-16-86. Ми також запрошуємо вас у свій офіс, розташований за адресою: проспект С. Бандери, 10.