Домофон для офісу, виробничого підприємства, багатоквартирного будинку чи котеджу - це, безсумнівно, гарантія безпеки. Принцип дії даного обладнання заключається у веденні діалогу між мешканцями чи працівниками та відвідувачами. Інформація передається від блоку виклику до переговорної трубки, завдяки чому людина самостійно вирішує - давати доступ до приміщення чи ні. Встановити домофон у будинку варто з цілого ряду причин. По-перше, це мінімізує ризик проникнення у квартири злодіїв з ціллю крадіжки. По-друге, вірогідність пошкодження вандалами сходових кліток виключається, адже злочинцю не вийде самотужки проникнути всередину. По-третє, багато людей саме у під'їздах зберігають дитячі візочки, велосипеди та інші цінні речі. Тому можна зробити висновок, що встановлення домофону для багатоквартирного будинку є гарантом захисту.

 

Чому послуга встановлення домофону з кожним днем стає все більш затребуваною?

У компанії Domofon System надається послуга встановлення домофону Тернопіль та область. Тут працюють досвідчені майстри, які не лише виконують монтаж обладнання, а й реалізують його. До речі, замовити системи захисту може кожен житель України. Доставка здійснюється у всі регіони країни. Що стосується жителів Тернополя та області, то вони можуть замовити встановлення обладнання. На всі проведені роботи, як і на товар, надається гарантія. 

встановлення домофону тернопіль

Довірити встановлення домофону Тернопіль і область спеціалістам з компанії Домофонні системи варто з наступних причин:

 У каталозі на сайті domofonsystem.com представлене лише якісне та перевірене обладнання. Воно функціонує безперебійно. Йому не страшні ні різкі зміни температури, ні підвищена вологість, ні фізичні впливи. Кнопки, розташовані на блоці виклику, неможливо виколупати чи, навпаки, вгнути в механізм.
 Тут можна не лише замовити послугу встановлення домофону Тернопіль та область, а й скористатись його подальшим обслуговуванням. Ця пропозиція дуже корисна, адже у випадку виходу із ладу певних компонентів працівники успішно усувають будь-яку поломку швидко. Щоб скористатись послугою обслуговування, слід щоквартально вносити плату жителям багатоквартирного будинку. 
 До кожного клієнта майстри підходять індивідуально. Вони враховують не лише його побажання, а й фінансові можливості. А саме тому їм варто довіряти. У будь-якому випадку вони порекомендують лише найкраще обладнання. 
 Вартість послуг більш ніж доступна, тому ними може скористатися кожен пересічний житель міста чи області.

Цих причин, напевне, більш ніж достатньо для того, щоб звернутися саме до нас! Ми дбаємо про ваш спокій та цілісність майна.

 

Як замовити послугу встановлення домофону Тернопіль і область?

Перед тим, як купити домофон Тернопіль для багатоквартирного будинку, його управителю слід зібрати підписи власників квартир. Щоб компанія погодилась встановити обладнання, потрібна згода 51% співвласників будинку. Наприклад, якщо він складається зі 100 квартир, то достатньо узгодити питання з 51. Наступний етап - замовлення послуги. Для цього варто зв'язатися з нашими спеціалістами по номеру телефону 097-579-16-86 чи оформити заявку онлайн на сайті. Ми неодмінно з вами зустрінемось і узгодимо всі питання щодо дати приїзду майстрів та типу обладнання, яке потрібно встановити.