Домофонна система - це комплексне обладнання, яке призначається для захисту під'їздів від діянь злочинців і проникнення сторонніх осіб на територію багатоповерхівок. Вона також часто встановлюється в приватних будинках, офісних приміщеннях, бізнес-центрах. Сучасні домофони включають багато компонентів, завдяки яким працюють безперебійно та надійно. Вони забезпечують людям максимальний комфорт і гарантують відчуття захищеності. Щоб все функціонувало справно та безперебійно, слід правильно вибрати обладнання для домофонних систем. Для прикладу, зараз великим попитом користується домофон Vizit Тернопіль. Продукція цієї торгової марки зарекомендувала себе з найкращого боку як в Україні, так і за її межами. Саме її пропонує придбати та встановити компанія «Домофонні системи».

компоненти домофонної системи

 

Основні компоненти домофонної системи: що варто про них знати?

Перед тим як замовити монтаж обладнання, варто знати, що входить в домофонну систему.

Вона включає наступні важливі компоненти:

Металеві двері. Для їх створення використовуються термо- та звукоізоляційні матеріали, порошкова покраска. Декоративна ковка придає конструкціям красивого зовнішнього вигляду. Такі двері вважаються міцними та надійними. Вони витримують регулярну експлуатацію та серйозні механічні навантаження.
Блок виклику. Встановити домофон неможливо без використання даного компоненту. Він додатково оснащується підсвіткою, що робить його зручним у темну пору доби. Саме ці компоненти домофонної системи дають можливість проникнути всередину, набравши номер квартири.
 Замок електромагнітний. Він витримує нагрузку до 400 кг. Завдяки відсутності елементів тертя даний компонент не зношується.
Доводчик дверний. За допомогою даного елементу двері відкриваються та закриваються плавно, без гуркотів і інших сторонніх шумів.
Ключі для домофону. Вони видаються по 2 штуки жителям або працівникам. Додатково за окрему плату можна придбати будь-яку їх кількість. Ключі для домофону допомагають відчинити двері та отримати доступ всередину приміщення.
Кнопка виходу. Встановлюється даний елемент з внутрішньої сторони. Щоб вийти з приміщення, варто її нажати або торкнутись.
Переговорні трубки. Щоб домофони Тернопіль виконували всі функції, варто замовити кожному співвласнику багатоквартирного будинку трубку. Завдяки їй, він може почути, хто прийшов. Замовляються такі компоненти окремо. Вони не входять у вартість базового комплекту.
Блок комутації, блок живлення, блок управління. Вони встановлюються всередині під’їзду, приватного будинку чи офісу. Дані механізми відповідають за передачу зв'язку від блоку виклику до переговорної трубки.

Вся проводка й обладнання в цілому надійно захищені від актів вандалізму. Кнопки литі, їх не вийде витягнути чи, навпаки, вдавити всередину. Тому такі домофонні системи неодмінно прослужать довго при будь-яких умовах. Їх не вдасться пошкодити вандалам і іншим злочинцям навіть з використанням гострих предметів. 

 

Домофон Тернопіль від компанії “Домофонні системи” - ідеальне рішення для забезпечення надійного захисту!

Компанія domofonsystem.com пропонує купити домофон Тернопіль та встановити його. Продаж обладнання здійснюється по всій Україні, а монтаж і подальше обслуговування - по місту та області. Тут працюють майстри своєї справи, які не лише реалізують надійні товари, а й надають послуги встановлення на найвищому рівні. А вносячи абонплату, спеціалісти готові обслуговувати обладнання на постійній основі. Якщо воно вийшло з ладу, вони моментально приїжджають на об'єкт і усувають поломку будь-якої складності.