Зараз вкрай важко представити багатоквартирний будинок чи котедж без належних систем захисту. Саме таким обладнанням вважаються домофони. Зараз пропонується величезний їх вибір, тому не дивно, чому перед людьми часто постає питання: “Як вибрати домофон в квартиру чи будинок?” Саме про це і піде мова в даній статті. Інформація неодмінно пригодиться тим людям, які бажають забезпечити собі та всьому майну надійну безпеку!

 

Як вибрати домофон в квартиру чи будинок: корисні поради!

Перед тим, як купити домофон, необхідно першочергово врахувати фінансові можливості власні та сусідів (якщо мова йде про встановлення обладнання у багатоквартирному будинку). Найпростіше та найпоширеніше рішення - купити аудіодомофон. Він має доволі простий і зрозумілий принцип роботи. До вхідних дверей під'їзду майстри приєднують панель виклику. Саме з її допомогою відвідувач набирає номер квартири, в яку хоче потрапити. Її мешканцю приходить звукове сповіщення. Щоб почути, хто прийшов, використовується аудіотрубка. За допомогою спеціальних кнопок житель квартири вирішує, чи надавати доступ на вхід у приміщення під'їзду. Якщо відвідувач попався надоїдливий, сповіщення можна відключити прямо у квартирі.

як вибрати домофон

Сучасні домофонні системи вражають безліччю корисних опцій. Саме тому дедалі більше дбайливих за повноцінну безпеку людей бажають купити відеодомофон. Така система захисту більш надійна та функціональна. Адже мешканець квартири чи приватного будинку може не лише чути, а й бачити відвідувачів. Від кількості функцій і характеристик залежить вартість обладнання. Щоб прийняти вірне рішення, варто звернути увагу на наступне:

 Параметри екрану. Найпростішими вважаються чорно-білі відеодомофони. Картинку не можна назвати чіткою, у темний час доби побачити зображення вкрай важко. Саме тому спеціалісти рекомендують не економити, а придбати обладнання з кольоровим екраном. Чіткість картинки залежить від роздільної здатності. Не менш важливу роль відіграє діагональ екрану. Вона повинна бути не меншою 3.5 дюймів. Існують і надсучасні домофонні системи, у яких діагональ досягає 10 дюймів. Варто враховувати і напрямок подачі зображення. Сучасні виробники для таких цілей активно використовують поворотні кутики, кронштейни та інші аксесуари, які відповідають за достатню видимість.
 Спосіб передачі інформації. Майбутнім користувачам систем захисту варто також знати, як вибрати домофон в залежності від типу передачі інформації. Сповіщення можуть приходити як на переговорну трубку, так і гучномовець. Якщо в першому випадку все зрозуміло, то в другому принцип роботи дещо відрізняється. Працює гучномовець по технології hands-free. Власнику обладнання достатньо натиснути кнопку, щоб відреагувати на виклик.
 Площу житла (кількість поверхів). Перед тим, як обрати домофон для будинку, варто звернути увагу на його площу та кількість кімнат. Щоб не спускатися з верхніх поверхів на нижній, можна підключити отримання сповіщень про прихід гостей за допомогою стаціонарного телефону. Такі виклики більш зручні у тому випадку, коли не хочеться витрачати лишній час і сили. Коли ж користувач перебуває у дворі, а до нього прийшов гість, він може не почути виклику. За допомогою адаптерів можна поєднати індивідуальний домофон із багатоабонентським. 
 Корисні опції. Коли приймається рішення про встановлення домофону, також слід звернути увагу на додаткові характеристики обладнання. Зараз великим попитом користуються моделі зі встроєним відеореєстратором. До такого пристрою можна підключити дві панелі виклику, для прикладу, на двох точках проходу, за наявності чотирьох відеокамер, які можуть бути встановлені по периметру території. Домофон також можна підключити до мережі інтернет та отримувати зображення віддалено.

 

Встановити домофон у Тернополі та області пропонуємо ми!

домофон замовити

Виникло бажання теж встановити домофон у Тернополі чи області? В такому випадку слід звернутися в компанію ДОМОФОННІ СИСТЕМИ. Вона надає послуги власникам офісів і котеджів, управителям багатоквартирних будинків і голів ОСББ. До її переваг можна віднести наступне:

  • Тут працюють кваліфіковані спеціалісти, які до кожного клієнта знаходять індивідуальний підхід. Всі роботи виконуються якісно, добросовісно та в суворо обумовлені терміни.
  • Для встановлення компанія Domofon system Тернопіль використовує лише надійне та перевірене обладнання. Великим попитом користується продукція відомого бренду VIZIT. Вона популярна як в Україні, так і за її межами.
  • Майстри пропонують не лише встановлення, а й ремонт та обслуговування домофонів. 
  • Ціни більш ніж доступні.
  • Доставка товарів здійснюється по всій Україні, а встановлення, ремонт і обслуговування - по Тернополю та області.

Замовити встановлення домофону можна або в онлайн-режимі на сайті domofonsystem.com, або по номерах телефонів 097 579-16-86, (0352) 40-07-23