Життя - річ неочікувана і непередбачувана. На жаль, ніхто не знає, що може трапитися у майбутньому. Проте завжди необхідно дбати про безпеку власну, рідних та захищеність майна. У зв'язку зі складною ситуацією число злочинів збільшилось. А чи задумувались ви над цим питанням? Як попередити візит непроханих гостей? Адже наша безпека залежить тільки від нас! Щоб уникнути посягання на майно та життя в цілому, рекомендується встановлення систем безпеки. Саме вони допомагають зберегти нерви та забезпечити спокій, де б ви не знаходились.

 

Які системи безпеки пропонує придбати та встановити компанія Домофонні Системи?

Найкраще розбирається у безпеці компанія Домофонні Системи. Вона готова створити ідеальні умови для проживання та роботи, оскільки в її обов'язки входять продаж, монтаж, ремонт та подальше обслуговування систем захисту. Спеціалісти надають всі послуги на найвищому рівні. Вони враховують всі бажання та потреби замовників, їхні матеріальні можливості. 

системи безпеки

Майстри, які працюють в Domofon SYSTEM, рекомендують першочергово купити домофон та замовити його встановлення. Такі системи безпеки пропонуються наступні:

 Аудіодомофони. Ця домофонна система вважається найпоширенішою. Її встановлення найчастіше замовляють співвласники багатоквартирних будинків. Принцип роботи такої системи безпеки доволі простий і зрозумілий. Відвідувач за допомогою блоку виклику вводить номер квартири, до якої бажає потрапити. Щоб дізнатись, хто прийшов, використовується переговорна трубка. Далі справа за мешканцями - відкривати доступ гостю чи ні. Якщо відвідувач попався надоїдливий, оповіщення можна вимкнути прямо в себе вдома.
Відеодомофони. Щоб забезпечити майну більш надійний захист, слід замовити встановлення відеодомофону Тернопіль. Його найчастіше обирають для офісних приміщень, котеджів і заміських будинків. Проте деякі управителі багатоквартирних будинків та голови ОСББ також надають перевагу саме йому. Це пов'язано з тим, що відеодомофони дають можливість не лише чути, а й бачити відвідувачів. На сайті domofonsystem.com представлені аналогові та цифрові моделі. Вони відрізняються принципом роботи та функціоналом. Такі системи безпеки оснащуються екраном. Він відрізняється розміром і розширенням. Чим більший екран - тим дорожче, проте надійніше обладнання. Адже воно дає можливість бачити гостей у будь-який час доби, у тому числі вночі.

Зацікавило встановлення домофонів? Звертайтесь до наших майстрів, які залюбки підберуть для вас ідеальне обладнання. Вони не лише займаються його продажем по всій Україні, а й встановленням, ремонтом, обслуговуванням по Тернополю та області. Всі роботи виконуються якісно, надійно, швидко і делікатно. Можливо, потрібні складові домофонної системи? Наші спеціалісти з задоволенням підберуть ті елементи, які підходять до конкретної моделі обладнання. А ще тут можна замовити додатково ключі до домофону. Оскільки стандартний комплект включає лише 2 штуки ключів, майстри готові виготовити стільки, скільки потрібно. І все це виконується за максимально короткі терміни, адже для їх створення використовується професійний дублікатор. Шукаєте надійні вхідні двері у під'їзд? І їх ми для Вас знайдемо та встановимо!

Окрім домофонних систем, спеціалісти надають наступні послуги:

  • Встановлення відеоспостереження. Встановлення камер відеоспостереження Тернопіль виконується професійно. Працівники враховують всі особливості, у тому числі кут огляду та тип місцевості. Вони для проведення монтажу використовують виключно перевірене багатофункціональне обладнання провідних виробників.
  • Встановлення сигналізації. Завдяки їй, Ваше майно буде завжди в безпеці, де б ви не були. Для прикладу, тут можна замовити встановлення сигналізації ajax. Це найбільш титулована безпровідна система безпеки в Європі. Майстри впевнені у бездоганності та стабільності її роботи, оскільки рекомендують лише найкраще.ї

 

Замовте встановлення систем безпеки на сайті domofonsystem.com чи зателефонуйте нам!

відеоспостереження

Скористатися послугами компанії Домофонні Системи варто з цілого ряду причин. До основних можна віднести наступні:

 великий вибір сучасних систем безпеки;
 індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 доступні ціни;
 професіоналізм працівників;
 виконання робіт швидко, якісно, надійно, з гарантією.
 різні способи оплати;
 можливість подальшого обслуговування при внесенні плати 1 раз в квартал (для жителів Тернополя та області).

Нам можна довіряти, адже ми завжди піклуємось про спокій та безпеку наших клієнтів. Щоб дізнатись інформацію більш детально, зателефонуйте за номерами телефонів 097 579-16-86, (0352) 40-07-23 чи залишіть заявку онлайн на сайті domofonsystem.com. Настав час потурбуватись про безпеку власну та близьких! Дозвольте, ми вам у цьому допоможемо!